מדריך הכביסה של אריגי גד

אם אתם עושים את צעדיכם הראשונים בעולם הכביסה, או סתם לא בטוחים במה שאתם עושים עד היום
זהו המקום שבו נעשה לכם קצת סדר בכביסה ונעזור לכם לקבל אותה נקייה, בנוסף לשמור על המוצרים שלכם לאורך זמן ולא לעשות פדיחות באופן כללי.
אז ידע בכביסה לא נתפס כחלק מהסט הבסיסי של כישורי החיים, אבל הוא כזה אלא אם מישהו אחר עושה את העבודה בשבילכם…

הפרדה – הדבר החשוב ביותר בכביסה זהו הפרדת הפריטים, יש כאלו שאוהבים להפריד בין סוגי מוצרים שונים כמו למשל בין מגבות, לכלי מיטה להלבשה וכדומה, אין כל כך משמעות לכך אם כל המוצרים הם אותו הבד, הסוד הוא הפרדת סוגי בדים, צבעים וטמפרטורת שימוש.
לדוגמה כביסה צבעונית, בגדים לבנים, צמר, כותנה, מיקרופייבר, נוצות, קטיפה, ג׳קארד וכ׳ו

מומלץ לעיין בחוברת שהגיע עם מכונת הכביסה שם תוכלו לקבל מידע על תוכניות הכביסה, חלקים שונים וכ׳ו. אם אתם לא מוצאים את החוברת, אין מה לדאוג כל מה שצריך לעשות זה להיכנס לאתר האינטרנט של היצרן ושם תוכלו למצוא את המדריך בקלות ולהדפיסו.

כלל מכריע זהו טמפרטורת הכביסה, אפשר לכבס בלי שום בעיה ב30 מעלות צלזיוס, התוצאות כמובן יהיו יותר טובות בטמפ׳ גבוהות יותר, בגדים צבעוניים ניתן ב40 מעלות ומוצרי כותנה ניתן לכבס אפילו ב60 מעלות אך זה כבר לשיקולכם.
כדי לשמור על צבעי המוצרים מומלץ לבצע הפרדה בין צבעים בהירים לכהים.

עדיף למלא את המכונה עד 80% מתכולתה ולא יותר, כך תקבלו כביסה יותר נקייה וריחנית.
תחזוקה של המכונה שלכם תעזור לכם בכביסה ובנוסף תשמור לכם על המכונה לאורך זמן, יש לנקות עם חומר נגד אבנית פעם בכמה חודשים, להוציא את מגירת החומרים ולנקות אותה מידי פעם, לנקות את הפילטר של המכונה לעיתים קרובות ואחת לחודשיים לבצע כביסה ללא מוצרים כדי לנקות אותה.