הרעיון הוא פשוט
אדם ממוצע מעביר שליש מהחיים בשינה
לא כדאי שיהיה נוח?

המטרה שלנו

ב- אריגי גד, המטרה העיקרית שלנו היא לתעדף את שביעות הרצון שלך ולהעשיר את חיי היומיום שלך. אנו שואפים לספק לכם טקסטיל לבית העולה על הציפיות שלכם, מרגע שאתם נוגעים בבדים שלנו ועד לאיכות העמידה שמשפרת את הבית שלכם לשנים הבאות.

חווה את ההבדל בין המחויבות שלנו למצוינות. המטרה שלנו היא להבטיח שכל מוצר בקולקציה שלנו ייוצר תוך הקפדה על הפרטים הקטנים ובסטנדרטים הגבוהים ביותר של איכות. אנו בוחרים בקפידה את החומרים המשובחים ביותר, מסיבים אורגניים וברי קיימא ועד טקסטיל חדשני ומתקדם, ומבטיחים שהמוצרים שלנו יעלו על הציפיות שלך מבחינת נוחות, עמידות וביצועים.

מחירים בלתי מנוצחים על מוצרים מהשורה הראשונה
אנחנו מבטיחים לכם להינות ממוצרים איכותיים במחירים הזולים ביותר

הגישה שלנו

ב- אריגי גד, אנו מאמינים שהבית שלך צריך להיות קנבס לביטוי עצמי. המטרה שלנו היא להעצים אותך להשתחרר מהשגרה ולאמץ רמה חדשה של יצירתיות וגישה בחירות התפאורה שלך. מדפוסים נועזים ותוססים ועד טקסטורות עצבניות ועיצובים לא קונבנציונליים, הטקסטיל הביתי שלנו מפיח חיים בחלל שלך ויוצר אמירה שדורשת תשומת לב.

הצטרפו אלינו כשאנו שואפים להגדיר מחדש את תעשיית הטקסטיל הביתי. חווה את ההרמוניה של נוחות, סגנון וקיימות. הרם את הבית שלך, שפר את הרווחה שלך והיה חלק מתנועה שמעריכה איכות, אתיקה ויופי של בית מעוצב היטב. גלה סטנדרט חדש בטקסטיל לבית ואמץ עתיד שבו המטרות והשאיפות שלך שזורות בכל חוט. ברוכים הבאים אל אריגי גד, שם החלומות שלך מתעוררים לחיים.

איכות במקום הראשון

המטרה שלנו

המטרה שלנו היא לחולל מהפכה בתעשיית הטקסטיל הביתי על ידי אספקה עקבית של מוצרים יוצאי דופן וחוויות לקוח שאין שני לה. אנו שואפים להיות מוכרים כמובילים בתחומנו, מספקים עיצובים חדשניים, איכות מעולה ושירות יוצא מן הכלל כדי לעלות על הציפיות של לקוחותינו ולהפוך למותג המהימן שלהם לכל צרכי הטקסטיל הביתי שלהם.

אנחנו שואפים למוצרים המשפרים את הנוחות, הסגנון והרווחה של בתי הלקוחות שלנו. לעורר השראה ולהעלות את חללי המגורים של לקוחותינו באמצעות טקסטיל מעוצב ומתחשב המגלם יופי, פונקציונליות וקיימות. על ידי הצעת מגוון רחב של אפשרויות ומגוון ענק של מוצרים: מצעים, מגבות, כיסויי סלון, מגני מזרן ועוד… באיכות גבוהה, אנו מבטיחים שלקוחותינו יוכלו למצוא את ההתאמה המושלמת להעדפותיהם לאורח החיים הייחודיים שלהם.

תקציר

הסיפור שלנו התחיל לפני 50 שנה, ממכונת תפירה ביתית למפעל של 50 עובדים,
חידדנו את המומחיות שלנו בייצור טקסטיל ושכללנו את האומנות שלנו.

 כיום, התפתחנו לחברת יבוא בולטת, שאוצרת אוסף נרחב של טקסטיל לבית שמקורו מספקים ידועים ברחבי העולם. 
על ידי שיתוף פעולה עם מיטב היצרנים ברחבי העולם, אנו מבטיחים שתהיה ללקוחותינו גישה למגוון עצום של מוצרי פרימיום המגלמים איכות ואומנות יוצאת דופן.

ההסטוריה

ההרפתקה של מייסד החברה, גד לוסקי החלה בשנת 1973, כאשר רכש מזרן למיטה במידה יחסית חדשה בשוק המקומי.
מתוך הצורך – חיפוש סדינים תואמים לגודל המזרן החדש, מצא את יעדו העסקי.
צעד אחר צעד, חקר ולמד, עם הזמן הפך ליצרן מוביל בתחום המצעים ושיווק מוצרי טקסטיל רבים נוספים.
מחדר קטן ומכונת תפירה ביתית אותה רכש בשוק, פרם ותפר, הרכיב וארז, בחריצות ואמונה.

כיום

אריגי גד בע”מ – יצור, יבוא ושיווק מוצרי טקסטיל בית.

כיום, אריגי גד היא בין החברות המובילות בישראל ליבוא וייצור מוצרי טקסטיל לבית.
מאות לקוחות סיטונאים, מוסדיים , רשתות שיווק ולקוחות פרטיים.

החברה עוקבת אחרי פיתוחים טכנולוגיים על מנת לשפר את איכות מוצריה, ערה לצרכים חדשים ודואגת ללקוחותיה למוצרים חדשים שישפרו את איכות החיים שלהם במחירים נוחים.

אריגי גד ממשיכה במסורת התגמול ההוגן והפיתוח של המוצרים באיכות גבוהה כי הרצון של הלקוחות שלנו הוא בראש סדר העדיפויות שלנו.