כיסוי לספה – מדוע חשוב לכסות את הספה שלכם

רכשתם סלון חדש במיטב כספכם ועכשיו הוא בסלון שלכם, נקי, שלם וכל כך יפה.
אך איך נשמור עליו כך לאורך שנים מידיים קטנות ודביקות או פרוות בעלי חיים? בעזרת כיסוי הקסם לספה תוכלו ליהנות מסלון בעל מראה חדש ונפלא המוגן מנוזלים, אבק ושיער בעלי חיים.
הכיסוי מתאים ביותר גם כדי לחדש סלון ישן ומרופט וכך לחסוך כסף רב

כל מה שרציתם לדעת על כיסוי לספה

מעבר ליתרונות החשובים של כיסוי לספה בהגנה ושמירה מפני לכלוך, כתמים ואבק, הכיסוי הינו גם פתרון מושלם לסלון הישן, המרופט והאהוב שלכם.
במקום להוציא סכומי כסף גדולים על ריפוד מחודש או רכישת מערכת ישיבה חדשה, פשוט כסו את הספה בכל דוגמה ובכל צבע שתבחרו על מנת לרענן את מראה הסלון שלכם במראה חדש ונפלא,
וכשיימאס, החליפו לכל צבע אחר שתבחרו. על מנת להתרשם משפע הדוגמאות והצבעים – לחצו לכיסוי סלון שלנו

כיצד כיסוי הספות יכול לתרום לבריאותכם ולבריאות ילדיכם?

מעבר ליתרונות המשמעותיים של כיסוי הספה בצבעוניות ובהגנה המלאה שלו על הספות, הכיסוי יכול לעזור לכם לשמור על בריאותכם ובריאות ילדיכם. אלרגיות לאבק ולשיער בעלי חיים יכולים לגרום סבל רב לילדים צעירים וגם למבוגרים. אם הספה שלכם עשויה מבד אשר לוכד אבק ושיערות בעלי החיים נתפסים בו ולא יורדים גם באמצעות שאיבה נמרצת, כיסוי הספות יכול לסייע לכם לחצוץ בין האדם האלרגי ובין בד הספה הקשה להסרת אבק ושיער. את כיסוי הבד ניתן להבריש קלות או לשאוב באמצעות שואב אבק, לכבס ולנער באופן תדיר. באופן זה תוכלו להקל משמעותית על בן המשפחה או אורח הסובל מאלרגיות ולהנעים את שהייתו בביתכם.

לסיכום:

חשוב לכסות את סלון ביתכם כדי להגן על סלון חדש מפני ידיים קטנות ודביקות ופרוות בעלי חיים, לחדש ולרענן סלון ישן ומרופט, להסתיר כתמים, נזקים ופגמים בריפוד הסלון ובעיקר לחסוך כסף רב. בנוסף, כיסוי הספה עוזר לכם לצמצם משמעותית את כמות האבק ושיער בעלי החיים הנספג בתוך הספות ואשר קשה מאד להסיר אותו במלואו ובכל להביא להקלה על הסובלים מאלרגיות לאבק ושיער. את הכיסוי ניתן לכבס בקלות, לנער באוויר הפתוח, לשאוב ולהבריש ללא מאמץ. קל לעטות את הכיסוי וקל להסירו, הכיסוי נצמד היטב לכל חיטובי הספה, אינו מתקמט ואינו זז.

שתפו: